Партії «Наша Україна»
Партії «Наша Україна»

Політична рада партії “Наша Україна” скасувала рішення Київської міської організації партії про виключення з партії її лідера, колишнього президента України Віктора Ющенка і призупинила діяльність міської організації, повідомила його прес-секретар Ірина Ванникова.

“Політична рада “Нашої України” скасувала рішення Київської міської організації як тенденційне, що порушує устав партії”, – цитує пані Ванникову, яка також є членом політради “Нашої України” інформагенція  “Українські новини“.

За це рішення проголосували одноголосно 54 присутніх з 93 членів політради.

Крім цього політрада звільнила Сергія Бондарчука з посади голови політради у зв’язку з “дискредитацією ним “Нашої України” і її лідера через нібито його діяльність, спрямовану на розкол партії, та у зв’язку порушення рішення президії”.

За словами Ірини Ванникової, діяльність міської організації припинено до закінчення проведення перереєстрації членів цієї організації й проведення звітно-виборної конференції, запланованої на 16 березня.

Віктор Ющенко, коментуючи ситуацію, заявив, що партія проявила свою боєздатність, а рішення про його виключення було ухвалене під впливом інтриг.

“Це все інтриги нездар. Я їх не хочу коментувати, тому що всі рішення з цього питання прийняті політичною радою”, – сказав він.

Пан Ющенко також наголосив, що прийняті в суботу рішення політради щодо його керівництва й проведення з’їзду повернули партію до єдності зі стану розколу.
“Зрада ідей”

Раніше Сергій Бондарчук повідомив, що Київська міська організація партії “Наша Україна” виключила з партії Віктора Ющенка.

Як повідомляла інформагенція “Інтерфакс-Україна“, на брифінгу 9 лютого пан Бондарчук зацитував рішення організації.

Він пояснив, що пан Ющенко стояв на обліку саме в Київській міській організації партії, і тому, відповідно до статуту партії, рішення про виключення мав приймати саме цей осередок.

У документі сказано, що під час парламентських виборів 2012 року за рішенням Віктора Ющенка були замінені члени окружних комітетів та дільничих комітетів від Української народної партії та “Нашої України” у південних та східних областях країни на представників Партії регіонів.

Це “нанесло значну шкоду авторитету партії”, сказано у рішенні ради.

“Такими діями Віктор Ющенко зрадив програмні ідеї партії “Наша Україна”, – підкреслюється у документі.

На думку укладачів документу, Віктор Ющенко не виконав взяті на себе публічні обов’язки з виплати боргів партії за 2009 рік.

За словами пана Бондарчука, це приблизно 80 млн грн, повідомляє УНІАН.

Крім того, “з метою уникнення звітів та відповідальності за допомоги підконтрольних йому членів президіуму” Віктор Ющенко блокує скликання з’їзду партії та “намагається незаконним способом узурпувати керівництво у партії”.

“Рада вирішила виключити Ющенка Віктора Андрійовича з членів партії “Наша Україна”, – зачитав пан Бондарчук.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.