Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко не потребує подальшого лікування та реабілітаційних заходів у стаціонарі, – до такого висновку дійшла комісія Міністерства охорони здоров’я. Про це повідомила прес-служба МОЗ на офіційному сайті міністерства.

Комісія посилається на “позитивні досягнення реабілітаційного курсу, які неодноразово були визначені і українськими, і німецькими лікарями”. Йдеться про огляди Тимошенко спеціалістами німецької клініки “Шаріте” та українськими фахівцями. “Надані німецькими лікарями рекомендації щодо обсягів та термінів реабілітації були виконані у повному обсязі”, – йдеться у висновку медиків.

МОЗ наголошує, що “за період понад дев’ятимісячного перебування у лікарні пацієнтка Ю. Тимошенко отримала значну кількість фізіотерапевтичних процедур”, і що це “не відповідає жодній практиці та стандартам, при тому, що наслідки такої кількості зазначених процедур можуть мати і зворотній ефект”.

До комісії МОЗ, створеної 30 січня 2013 року, увійшли фахівці-неврологи, хірурги, ортопеди-травматологи та судмедексперти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.