Марс, скелет тварини
На Марсі виявили щось схоже на скелет тварини

В інтернеті з’явилася інформація про те, що марсохід «Кьюріосіті», який в даний час досліджує Червону планету, зробив якусь сенсаційну знахідку.

Кадри відео, які потрапили на YouTube, показують щось схоже на скелет тварини.

На знімках можна побачити контури хребців, що переходять в хвіст, який далі ховається під кам’янистою поверхнею Марса. Якщо буде доведено, що це скелетні останки стародавньої істоти, дана знахідка стане остаточним підтвердженням факту, що життя на Марсі дійсно була, і, можливо, досі існує.

Однак поки подібні твердження можна робити лише з великою натяжкою, оскільки даний висновок заснований виключно на матеріалах візуального огляду. Раніше ЗМІ кілька разів публікували заяви про сенсаційні знахідки, зроблені на поверхні Марса.

Предмет, схожий на шматок поліетилену був виявлений 7 жовтня минулого року. За припущенням вчених ним виявився фрагмент пластика, що відскочив від самого космічного апарату. Пізніше в Інтернеті з’явилися повідомлення про те, що в ході аналізу хімічного складу марсіанського грунту, були виявлені органічні молекули. Цю інформацію вчені спростували. Нову знахідку представники NASA поки не коментують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.