Олег Ляшко
Олег Ляшко

Лідер “Радикальної партії” розповів, що буде з держслужбовцями, якщо вони не повернуть бюджетних грошей.

Народний депутат, лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко прийшов на засідання Київради, де сьогодні приймали бюджет.

Політик наочно пояснив депутатам, що не варто чекати збільшення бюджету від парламенту, й розповів як повернути бюджетні кошти й хто в цьому винен:

“Ви плачетесь, що поганий бюджет і так далі, а я питаю, яка влада зробила поганий бюджет, вони що, з космосу прилетіли? Так космонавтів тут вже немає. Ця ж влада, це ви її вибрали, це ж ви «Партію регіонів» сюди насадили, це ж вона обкрадає киян. Крамаренко, ви в якій партії состоїте? Ви ж «регіонал» махровий!

З себе починайте держморди! Віддайте те, що забираєте в киян і поверніть місту.

Далі, ви кажете, що будете добиватися в уряда 8 мільярдів, які він у вас забрав, та з того уряду, як з козла молока – доб’єтеся! Це я вам кажу! Во, ви що доб’єтеся (фігурний жест рукою) – нічого! Тому, треба шукати внутрішні резерви. Я вам скажу, де внутрішні резерви: скільки тут землі роздерибанили? Скільки тут майна роздерибанили? Я стою на цій трибуні й я відчуваю, скільки мільярдів украли на цій трибуні! Ото голова бюджетної комісії сміється, сміється той, хто сміється останній! В прокуратурі будеш сміятися, коли за яйця візьмуть і підвісять! От тоді й будеш сміятися! Подивись на себе в дзеркало, там написано скільки мільярдів через тебе пройшло! Це все сльози киян”, – закликав пан Ляшко.

Народний депутат також порадив представникам київської громади, що треба бути ближчими до народу:

“Який ви влаштували два тижні тому сракопад! 600 людей потрапили в лікарню внаслідок отримання травм. Ніхто з вас, я кажу про начальників, в лікарню не потрапив, бо ви не ходите по льоду. Ви живите, як боги, як царі!”, – обурювався політик.

Джерело TBi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.