ЛАЗ призупинив свою роботу
ЛАЗ призупинив свою роботу

Вчора Львівський автобусний завод (ЛАЗ) зупинив роботу. У компанії скаржаться на владу українських міст, які не розрахувалися з підприємством за поставлену продукцію.

«Завод виконав всі контрактні зобов’язання перед своїми замовниками – містами, які закуповують у нас транспорт. Але вони досі не оплатили контракти », – пояснили прес-секретар компанії Оксана Горак.

Як повідомляється, керівництво відправило співробітників у відпустку за свій рахунок. Всього на заводі, за словами джерел, працюють близько 300 осіб. У ЛАЗі кажуть, що не в змозі сплатити рахунки за електроенергію та опалення.

«Ми не можемо допустити, щоб люди працювали в холодних приміщеннях», – додала Горак. За її словами, компанія також не може виплатити співробітникам зарплату за січень.

Борг перед компанією становить близько 50 млн грн. З них найбільша сума – близько 20 млн грн – заборгованість Львова, стверджують в ЛАЗі. Севастополь і Кременчук винні підприємству по 4 млн грн кожне, назви інших міст-боржників в ЛАЗі повідомити відмовилися.

У свою чергу, мер Львова Андрій Садовий каже, що місто не може виплатити заборгованість перед заводом. Ощадбанк відмовився відновити місту кредитну лінію. Крім того, у Львова є зустрічні претензії до підприємства.

«На сьогоднішній день завод має непогашені борги за оренду землі, електроенергію та теплопостачання. Так що заборгованість міста перед заводом повністю покриває його зобов’язання перед нами», – резюмував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.