куріння
куріння тісно пов’язане з психічними хворобами

Люди, у яких спостерігаються будь-які психічні розлади, курять в середньому на 70% більше, ніж це роблять психічно здорові люди.

Було проведено дослідження, завдяки якому стало відомо, що кожна п’ята людина має психічне захворювання. Ця цифра перевищує рівень неосвіченості молоді та бідності. Результати довели той факт, що люди з психічними розладами найбільш сприйнятливі до вживання наркотиків і паління.

Дослідники вважають, що ця проблема повинна вийти на державний рівень. А для молоді треба створити спеціальні умови, які допоможуть їм зрозуміти шкоду куріння.

Існує нарко-психіатрична служба, яка займається проведенням різних заходів, спрямованих на боротьбу з курінням. Метою цих заходів є зменшення кількості курців людей з психічними розладами. Державні чиновники та інші діячі спільно організували цю службу, щоб зменшити кількість тютюнозалежних. Більш того, вони тісно співпрацюють з державними програмами та іншими партнерами.

Куріння – це серйозна проблема, яка є однією з основних причин смертності населення. Так, тільки в Америці від куріння щорічно помирає близько 443 тисяч чоловік. Крім того, куріння тісно пов’язане з розвитком серцево-судинних захворювань і хвороб легенів, у тому числі раку легенів.

Так, вчені радять тим, хто хоче кинути курити, звертатися за послугами психолога, який допоможе навчитися справлятися зі стресами і зберігати психічне здоров’я. Більш того, фахівці радять пройти процедуру одітінг. Багато людей, які скористалися цією процедурою, стверджують, що у них з’явилася ясність розуму, значно покращився настрій і з’явилося бажання почати робити щось нове в їхньому житті.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.