відмова у доступі
В США розпочалась активна боротьба з інтернет-піратством

Американські кіностудії і звукозаписні компанії вирішили нанести ще один удар по порушникам прав інтелектуальної власності. У понеділок вони оголосили про угоду з головними Інтернет-провайдерами в США про розсилання попереджень користувачам мережі, які незаконно обмінюються файлами з записами музики, кінофільмів і телепередач.

Пошук порушників, а точніше їх комп’ютерних адрес, буде йти за допомогою програми, що отримала назву “Система попередження про порушення прав інтелектуальної власності“. Управляти нею доручено Центру по боротьбі з порушеннями авторських прав. Як заявила його керівник Джилл Лессер, головна мета проекту – “не карати, а вести роз’яснювальну роботу з користувачами Інтернету і пропонувати їм легальні шляхи” отримання інформації, що цікавить.

До здійснення проекту підключилися, зокрема, такі крупні телекомунікаційні компанії, як Verizon і АТТ. Фахівці пояснили, що кожному порушнику буде дано кілька можливостей припинити незаконний обмін файлами. Спочатку вони отримуватимуть просто попередження, потім – більш строгі послання з вимогою підтвердити їх доставку, ну а на п’ятий чи шостий раз провайдер може уповільнити їм швидкість з’єднання або перенаправити трафік.

Комп’ютери, що знаходяться в громадському користуванні, в тому числі в Інтернет-кафе, піддаватися впливу програми не будуть. Експерти також визнають, що за допомогою одних лише виховних заходів зупинити найзапекліших порушників не вдасться, оскільки ця категорія користувачів зуміє обійти нові перешкоди. Боротися з ними американські кіностудії і звукозаписні компанії намагаються судовим шляхом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.