Intel TV
Intel TV

Світовий гігант розробки мікропроцесорів, корпорація Intel, розробляє власну версію телевізійного сервісу. За інформацією американських ЗМІ, вона вже кілька місяців веде переговори з постачальниками контенту про договори.

На початковому етапі послуга буде доступна лише в Північній Америці, а сама бізнес-модель буде схожа на спосіб роботи уже існуючих кабельних операторів. Intel і її медіапартнери нададуть доступ до передач, тоді як доступ в інтернет абоненти повинні гарантувати собі самі.

Intel вже створила прототип спеціальної приставки на базі апаратних рішень компанії, оболонку і API для нового девайса. Відомості про те, що Intel планує запустити сервіс, циркулюють вже більше року, але терміни запуску весь час переносилися.

Варто відзначити, що Intel далеко не єдина компанія, яка задумався про те, як зв’язати інтернет і телевізор. Google, Microsoft, Apple і багато інших IT-гігантів прагнуть вийти на ринок інтернет-телебачення.

Повідомляється, що для Intel новий проект вигідний з ряду причин: по-перше, це вихід на новий ринок, причому потенційно величезний, по-друге, це продаж девайсів і додатковий попит на її апаратні рішення, по-третє, це для Intel можливість отримання більш широкого охоплення інтернет-аудиторії.

Нинішній CEO Intel Пол Отелліні неодноразово заявляв про необхідність для Intel виходу за межі типового для неї комп’ютерного напрямку. Деякі незалежні аналітики називають цей крок Intel бажанням капіталізувати нинішню зацікавленість масового користувача в ідеї інтернет-відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.