банани з кокаїном
банани з кокаїном

Шість бельгійських продуктових магазинів отримали в ящиках з латиноамериканськими бананами акуратно розфасовані і прокладені між фруктами пластикові пакети з кокаїном.

Про це повідомив сьогодні телеканал RTL TVI . За його даними, наркотики надійшли в магазини місцевої мережі “Колрайт”, причому розташовані в різних районах країни – як на півночі у Фландрії, так і в південній Валлонії.

Офіційний представник мережі, у свою чергу, запевнив, що наркотики були виявлені до того, як товар був виставлений на продаж і, таким чином, не потрапили на полиці магазинів, а попрямували прямо в поліцію. У загальній складності серед бананів було виявлено 65 кг наркотику, ринкова вартість якого оцінюється в 3,2 млн євро.

На думку правоохоронців, причиною інциденту став ймовірний збій у системі трафіку кокаїну, в результаті якого заряджені дурманом ящики потрапили не в руки свого одержувача – місцевих кримінальних організацій, а були доставлені на вказану в накладних фіктивну адресу – тобто в магазини.

За цим фактом порушено кримінальну справу. Втім, нинішній інцидент – це не перша і далеко не найбільша партія наркотику, яка прибула в контейнерах з бананами з Латинської Америки. Рекорд у цій області був встановлений в жовтні минулого року, коли в порту Антверпена поліція затримала партію в 8т кокаїну, також розфасовану в ящики з бананами з Еквадору.

За даними опублікованого напередодні останньої доповіді Європолу про європейський ринок наркотиків, морські порти Бельгії залишаються головними “воротами” в Західну Європу для кокаїну і марихуани.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.