Пол Мейсон
Пол Мейсон

Британець Пол Мейсон по праву вважався найтовстішою людиною в світі. У свої 51 рік він важив 445 кілограм. За його словами, він завжди соромився своїх величезних форм, бо до ожиріння він сам себе довів.

Одного разу він вирішив виправити цю ситуацію і зробив собі операцію зі зменшення шлунку, щоб скинути вагу. Зараз його шлунок можна порівняти з курячим яйцем. Завдяки операції чоловік схуд до 152 кілограм, але це ще не межа. Пол Мейсон хоче важити не більше 90 кілограмів. До операції раціон чоловіка становив не менше 20 тисяч калорій, зараз – всього 1250.

Сьогодні Пол потребує операції по зменшенню шкіри, тому що після того, як він рекордно швидко схуд, його шкіра сильно обвисає. Але, поки він не може зробити цю операцію, бо її вартість становить близько 30 тисяч фунтів стерлінгів.

Пол Мейсон не хоче зупинятися на досягнутому. У найближчому майбутньому він таки має намір зробити операцію, схуднути до 90 кілограмів, а також написати книгу про лікуванні ожиріння. Більш того, чоловік дуже хоче отримати права водія, знайти сім’ю і відкрити ювелірний бізнес.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.