Микола Азаров
Микола Азаров

Прем’єр-міністр Микола Азаров назвав заяви про можливий брак ліків у зв’язку з законом про ліцензування імпорту медикаментів саботажем.

“Спекуляції щодо можливого дефіциту, припинення постачання ліків треба розцінювати, як саботаж і безпідставні спекуляції, які до того ж аморальні щодо стурбованих пацієнтів і нашої громадськості”, – заявив прем’єр на засіданні Кабміну 13 лютого.

“Після прийняття закону про ліцензування імпортних ліків пройшло 7 місяців – достатньо часу, щоб виконати всю роботу з впровадження його в дію. Однак певні ділки фармацевтичного ринку разом з недобросовісними чиновниками зробили все, щоб зірвати дію норм цього закону”, – додав голова уряду.

За його словами, систему ліцензування запровадять у кілька етапів. На першому, який триватиме упродовж півроку, передбачено “виключно заявний принцип ліцензування”.

Напередодні представники громадських організацій, лікарі та пацієнти Клацнути закликали президента Віктора Януковича скасувати ухвалений парламентом закон про ліцензування імпорту лікарських засобів, який набирає чинності 1 березня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.