Британія, США
Освіта у Великій Британії та США

23 лютого в Києві відбудеться міжнародна виставка «Освіта у Великій Британії та США. Приватні школи-пансіони. Коледжі».

У відвідувачів виставки буде унікальна можливість зустрітися з представниками провідних селективних шкіл-пансіонів Великої Британії та США, що мають найбільш високі рейтинги в світі: Caterham, Millfield, St Francis, St Leonards Mayfield, ISCA (International School of Creative Arts), Bellerbys College, Fairmont School Los Angeles, St Anthony New York, Scarborough College, Meritas Schools (США, Швейцарія), College du Leman (Швейцарія) тощо.

Протягом виставки відвідувачі зможуть поспілкуватися з представниками цих та інших закордонних навчальних закладів, отримати індивідуальні консультації.
Також буде можливість ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про такі канікулярні програми, як, наприклад, «академічне літо» у Brighton College, Malvern College, Epsom College, Roedean School, Rugby School, Royal Hospital School, Літній школі мистецтв і моди в Central St Martins College (Коледж Святого Мартіна, Лондон).

Гості виставки також зможуть дізнатися про перспективи продовження середньої освіти в школах і пансіонах у Великій Британії та США, про підготовчі університетські курси. Зокрема, увазі відвідувачів будуть представлені літні програми підготовки до вступу до Оксфордського та Кембріджського університетів, Лондонської Школи Економіки, Гарвардського, Єльського університетів.

Відвідувачі зможуть отримати консультації щодо створення творчого портфоліо у представників британської школи International School of Creative Arts, ISCA – світового лідера з підготовки фахівців у галузі мистецтва, медіа та моди (президент школи дизайнер Джиммі Чу – Jimmy Choo).

Вперше в Україні школа Caterham – постійний лідер рейтингів шкіл-пансіонів Великої Британії – буде проводити вступні інтерв’ю-співбесіди для школярів у віці від 10 до 16 років.

Ті, хто бажає, зможуть пройти попереднє тестування з визначення рівня володіння англійською мовою для вступу до шкіл-пансіонів.
Вхід вільний.

Серед тих відвідувачів, які попередньо зареєструються на виставку, буде розіграний один тиждень канікулярного курсу в престижній школі Міллфілд (Millfield, Велика Британія), а також один тиждень у Літній школі Лондонського Університету Мистецтв (University of the Arts, London).

Місце і час проведення міжнародної виставки «Освіта у Великій Британії та США. Приватні школи-пансіони. Коледжі»:
Готель InterContinental, конференц-зал
(адреса: Київ, вул. Велика Житомирська, 2-А)
23 лютого 2013 р., початок о 13:00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.