демонстрації, США
екологічний протест біля Білого дому

Сувора погода в Вашингтоні не злякала екологічних активістів. Там, незважаючи на мінусові температури більше 30 тисяч людей з усіх регіонів США та Канади закликали протидіяти глобальним змінами клімату.

Організатори демонстрації біля Білого дому називають її найбільшим екологічним протестом в історії США, а учасники пояснюють, чому схвильовані:

“Мені здається, що зроблено недостатньо, все досі стає тільки гірше.”

“Президент Обама…Я пишаюся бути в його армії, якщо чесно, тому що він піднімав ці питання багато разів, зокрема під час кампанії.”

“Я б сказала Обамі: просто скажи ні трубопроводу та забрудненому нафтою піску” – пояснює учасниця демонстрації.

Справді, американців непокоїть будівництво трубопроводу Keystone з Канади до Техасу. Сенатор-демократ Шелдон Вайтхаус вважає, що Обама втратить довіру виборців, якщо дозволить втілити проект:

“Сподіваюся, що американці втомилися бути обмеженими, втомилися від Конгресу, який контролюють великі і брудні виробничі корпорації. Сподіваюся, що американці вирішили не зупинятись, аж поки їх не почують.”

“Це не лише найбільша екологічна демонстрація в США, так переконливо американці підтримали план дій Обами на других президентський термін. Учасники протесту кажуть: Обама обіцяв діяти, і час виконати обіцянки,”- повідомляє з Вашингтона кореспондент Євроньюз Штефан Ґробе.

Джерело euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.