Партії «Наша Україна»
Партії «Наша Україна»

14 обласних організацій партії «Наша Україна» вимагають проведення з’їзду і прийняття нової стратегії.

Про це повідомляє офіційний сайт партії.

За період з 29 січня по 5 лютого 2013 відбулися засідання рад 14 обласних організацій політичної партії «Наша Україна»: Волинській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській, Чернігівській, міст Київ та Севастополь і АР Крим.

Лейтмотивом засідань, повідомляє прес-служба, стала вимога до президії негайно скликати партійний з’їзд, на якому проаналізувати причини кризи в партії, провести кардинальні кадрові зміни в керівництві і відновити опозиційний курс «Нашої України». За статутом «Нашої України», такої кількості парторганізацій достатньо для прийняття президією рішення про скликання з’їзду партії.

Всі вище перераховані організації вимагають невідкладних дій щодо виходу партії з кризи і відновлення повноцінної діяльності «Нашої України». «Поради обласних організацій засуджують курс Ющенка (лідера партії – ред) і його оточення на розкол партії і збереження лояльності до влади Януковича і Партії регіонів», – підкреслюється в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.