Новини України. 3 січня. Майже тиждень минув після аварії під Києвом, в якій під колесами «Лексуса» продюсера Костянтина Меладзе загинула 30-річна Ганна Пищало.

 

27 грудня Ганна готувалася до Нового року
27 грудня Ганна готувалася до Нового року

«Сегодня» поспілкувалася з родичем загиблої, який розповів про віщий сон Ганни і про те, як переживає сам Меладзе.

27 грудня Ганна готувалася до Нового року. «Поїхала з подругою в супермаркет за продуктами та подарунками. Діти залишилися у бабусі, яка живе поруч, – розповідає чоловік сестри загиблої Василь Чесноков. – Повернулися. Вона поставила сумки і сказала, що піде проведе подругу на маршрутку. Подруга поїхала, а далі ви все знаєте…».

Ганні залишалося перейти дорогу і повернутися до дітей, але за кілька метрів до узбіччя її збив «Лексус» Меладзе. Продюсер, нагадаємо, вину визнав.

«Якщо подивитися місцевість, відразу видно, що, йдучи по пішохідному переходу, впираєшся в сніговий замет. Вона напевно по ньому йшла, але, може, десь на метр зрізала в бік нашої вулиці. Видимість добра. Можливо, водія щось відволікло… Меладзе підійшов до Ані, намагався сам її підняти, але вона померла миттєво», – говорить Чесноков.

Незважаючи на трагедію, сім’я не винить Меладзе. «Ніякої злості у нас на нього немає. Адже він, по суті, не винен. Я сам чудово розумію, оскільки водій. Я ось в Конча-Заспі вже боюся цих переходів. Бувають такі моменти, що пішоходів просто не бачиш. Ось недавно ледве ухилився. І сам Меладзе переживає. У нього там тиск скаче сильно, стрес. Його представники зустрічалися з Євгеном, сказали, що готові допомагати родині. Хоча поки ще нічим не допомогли. Кажуть, що Костянтин сам хотів приїхати, але дружина не пустила його, оскільки той досі сильно переживає і у нього почалися проблеми зі здоров’ям. Їхня родина також в глибокому шоці. Ніякого покарання для нього ми не хочемо, Аню адже вже не повернути. Так сталося, так захотів Господь», – каже Василь.

У міліції розповіли, що зараз призначені експертизи, які встановлять швидкість автомобіля і точне місце, де він збив жінку. За новим КПК слідство повинно тривати 2 місяці, після чого матеріали будуть передані до суду. Якщо провину Меладзе доведуть, йому може загрожувати до 8 років.

Діти ще не знають, що їх мами більше немає. «Їм поки не сказали. Софійці ще й 3 років немає, а Даниїлу в травні буде 6 років. Вони зараз в Києві у бабусі. Питають постійно, де мама. Я кажу Євгену (чоловіка Ганни. – Авт.), що він повинен сам якось сказати, що їх мами вже немає», – каже Василь.

За 40 днів до загибелі Ганни від важкої хвороби помер її батько. А за кілька днів до своєї смерті Ганна бачила сон, як виявилося, віщий.

«Їй снився батько в труні, який відкриває очі і говорить, що забере її сина Данила. Вона говорить: «Не забирай його, забери краще мене», – говорить Чесноков. За його словами, Ганна була дуже хорошою мамою: «До першої вагітності вона працювала в стоматологічній клініці, після пішла в декрет. Дітей, напевно, Женя сам буде виховувати. Буде важко. Але ми готові допомагати».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.