камери
камери пообіцяли прибрати

Начальник Качанівської колонії пообіцяв опозиційним депутатам прибрати відеоспостереження з палати екс-прем’єра Юлії Тимошенко в ЦКБ № 5, повідомив депутат від партії Батьківщина Андрій Павловський.

«Сьогодні ми, нарешті, змогли зустрітися з начальником колонії. Він пообіцяв, що камери залишаться тільки в коридорі, з маніпуляційної та кімнат, де проводять лікування і процедури, їх приберуть. Я так зрозумів, що з палати, де вона спить, і де приймає їжу, камеру приберуть теж. Камеру приберуть з душовою, з туалету і т.д.», – заявив він.

За його словами, камери залишаться тільки в коридорах лікарні. Він також запевнив, що керівництво колонії має намір виконати й інші вимоги засудженої, наприклад, прибрати з її охорони чоловіків, а залишити виключно жінок.

Варто відзначити, що депутати так і не змогли потрапити до самої Тимошенко, так як сьогодні, 15 січня, вона зустрічається зі своєю дочкою Євгенією.

Як повідомлялося, захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що чоловіки мають доступ до моніторів, на які виводиться зображення з відеокамер, встановлених у палаті екс-прем’єр-міністра України.

Вчора також до Харкова прибули депутати, які вимагали виконання умов укладеної і побачення з нею, але в палату до неї так і не потрапили.

Нагадаємо, 8 січня Власенко оприлюднив відкритий лист Тимошенко до Віктора Януковича, в якому вона оголосила про початок особистої акції громадянської непокори. Тимошенко відмовилася повертатися в палату до тих пір, поки там ведеться відеоспостереження і цілодобово знаходиться караул.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.