Віктор Янукович
Віктор Янукович

Президент Віктор Янукович вимагає жорсткого контролю за ефективним витрачанням кожної бюджетної гривні.

Про це президент Віктор Янукович заявив під час засідання Комітету з економічних реформ, повідомляє офіційний сайт глави держави.

«Нова якість фінансування реформ має передбачати концентрацію ресурсів на пріоритетних напрямах та встановлення жорсткого контролю за ефективним витрачанням кожної бюджетної гривні», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Янукович також підкреслив, що при підготовці змін до Держбюджету на 2013 рік Уряд повинен в повній мірі передбачати кошти для виконання регіонами делегованих їм повноважень і доручень президента.

«Враховуючи обмеженість бюджетних ресурсів необхідно почати використовувати потужний потенціал державно-приватного партнерства та міжнародної технічної та фінансової допомоги. Завдання уряду – в короткий термін провести аналіз наявних програм допомоги і ефективності їх використання», – підкреслив Янукович.

Крім того, президент доручив Кабінету міністрів разом з інвесторами невідкладно проаналізувати причини, що заважають поширенню інструментів державно-приватного партнерства.

Як повідомлялося, в 2012 р. для забезпечення життєдіяльності Віктора Януковича і його клерків Державне управління справами, також відоме як ДУСя, і інші структури закупили на тендерах робіт, товарів і послуг на 635 млн грн. З 2010 р. на ці цілі витратили 1,42 млрд грн. Для порівняння, на утримання державної служби розвідки України в 2012-му з держбюджету витратили 531 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.