Крокодили
Відвідувачі перебили майже всіх крокодилів

Непідробний інтерес у відвідувачів зоопарку в місті Шеньчжень південнокитайської провінції Гуандун викликали нерухомі крокодили. Особливо допитливі захотіли розібратися, навіщо рептилії прикидаються мертвими або дрімлючими, не рухаючи протягом дня жодною кінцівкою.

Може бути, у вольєрі знаходяться зовсім не небезпечні тварини, а всього лише їх опудала? Не ризикнувши лізти у вольєр, вони стали кидати в крокодилів каменями. В результаті таких “випробувань на живучість” були перебиті майже всі великі рептилії, повідомила газета “Шеньчжень ваньбао”.

Звичайно ж, як підказує здоровий глузд, крокодили повинні були бути живими. Але відвідувачі, що прийшли подивитися на небезпечних хижаків навряд чи знали, що рептиліям в цей час року властиво впадати в зимову сплячку.

Спочатку в тварин кидали їжу і пластикові пляшки. Не помітивши ознак життя, недисципліновані відвідувачі пустили в хід “важку артилерію”: важкі скляні пляшки і каміння. Допитливі не дивувалися, що не чують характерного для удару об тверде тіло опудала звуку, і не замислювалися, якою буде ціна їх помилки, якщо вони попадуть в крокодила важким снарядом. Живі, як потім виявилося, поплатилися за свою “згубну звичку” впадати в сплячку. У дослідах роззяв, серед яких були як дорослі, так і діти, вижило тільки дві особини з більш ніж дюжини. І це поки можна сказати тільки по відсутності зовнішніх пошкоджень, адже тварини прокинуться тільки з настанням весни, і до цього часу їх доля буде залишатися невідомою.

Поведінка відвідувачів зоопарків в Піднебесній вже не в перший раз дивує своєю жорстокістю. Інший відомий випадок стався в зоологічному парку міста Ханчжоу провінції Чжецзян, коли “атаці” сніжками піддалися леви. Все починалося досить невинно, однак незабаром на хижих кішок обрушився сніжно-крижаний град, після чого у тварин були виявлені множинні синці.

Схоже, що китайці хочуть привернути до себе такою поведінкою увесь світ,  нещодавно, ще один прикрий випадок трапився у китайському зоопарку, де агресивний відвідувач напав на страуса і покусав його до смерті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.