Новини світу. 3 січня. Екс-голова Єврокомісії й один із ініціаторів створення європейського спільного ринку і введення валюти євро Жак Делор пропонує Великобританії вийти зі складу Євросоюзу.

Жак Делор
Жак Делор

“Британців цікавлять тільки їхні економічні інтереси і нічого більше. Ми могли б запропонувати їм іншу форму партнерства”, – заявив він, повідомляє RTBF.

Прем’єр Великобританії Девід Кемерон раніше заявляв, що не виключає можливості виходу країни з Євросоюзу. Спостерігачсі є вважають, що на конфлікт з ЄС Кемерона підштовхує його власна партія – британські консерватори.

До речі, згідно із опитуваннями, британці все більше схиляються до виходу країни зі складу ЄС, так як розглядають його як інститут, який втручається у внутрішні справи і витрачає кошти в умовах жорсткої економії, яку проводить британська влада.

Нагадаємо, “кельтський тигр”, Ірландія, перейняв естафету в Кіпру, який останні півроку очолював Раду Європейського Союзу. Наступні 6 місяців Ірландія даватиме собі раду з непростими викликами, що стоять перед “об’єднаною Європою”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.