Старий чоловік
Вчені з’ясували, коли ми починаємо старіти

Новини науки. 6 січня. Група американських вчених дійшла висновку, що після деякої кількості років у мозку людини припиняється вироблення особливої ​​речовини, тобто мієліну, який виступає найважливішим компонентом безпосередньо для вироблення нервових волокон. Початок саме цього процесу прийнято називати старінням.

Зупинка вироблення мієліну призводить безпосередньо до погіршення рухових і когнітивних механізмів в людському організмі. Щоб зрозуміти, в якому конкретно віці процес старіння починається, вчені для дослідження вибрали групу людей віком 23 – 80 років. Випробовувані виконували деякі нескладні дії, які пов’язані з рухом. Вчені після цього зіставили швидкості, з якими вся досліджувана група виконувала дані рухи, а також кількість мієліну в організмах, їм вдалося при цьому виявити певну закономірність.

Так, пік кількості мієліну в організмі і активності людини припадає на вік в 39 років. Саме з даного моменту люди стрімко починають старіти. Американські вчені тепер можуть стверджувати з упевненістю, що старість до людини приходить після 39 років.

Джерело Glob-News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.