Укртелеком
Укртелеком

ПАТ «Укртелеком» з 21 січня 2013 підвищує тариф на дзвінки зі своєї фіксованої мережі на мережу свого дочірнього мобільного оператора ТОВ «ТриМоб» на 72% – з 0,25 грн до 0,43 грн.

Як повідомляється на веб-сайті «Укртелекому», також підвищується тариф на дзвінки з телекомунікаційної мережі фіксованого телефонного зв’язку іншого оператора телекомунікацій, який має право на надання послуг місцевого телефонного зв’язку, на телекомунікаційні мережі мобільного зв’язку – з 0,96 грн до 1,2 грн.

Крім цього, з 21 січня поточного року значно підвищуються тарифи на додаткові платні послуги міжміського телефонного зв’язку за попереднім замовленням.

Так, тариф на виклик абонента за третім із п’яти зазначених у замовленні номерів телефону зросте більш ніж в шість разів – до 3 грн, виклик абонента за четвертим та п’ятим номерами – в 6,2 рази – до 6 грн. Тариф на виклик певної особи також збільшується більш ніж у шість разів – до 6 грн.

Крім того, збільшується тариф на надання розмови в призначений абонентом час – з 0,96 грн до 6 грн, а також тариф на повідомлення на адресу особи, що викликається про запрошення до переговорного пункту для ведення міжміської телефонної розмови, – з 2,4 грн до 15 грн.

Також, з 21 січня зросте тариф на довідку про номер телефону в іншому населеному пункті – з 1,44 грн до 9 грн.

Як повідомлялося, у вересні 2011 року «Укртелеком» створив ТОВ «ТриМоб» з метою виділення мобільного бізнесу в окрему юридичну особу для подальшого його продажу, однак поки продаж компанії не відбувся.

У листопаді того ж року НКРЗ видала «ТриМоб» ліцензію на мобільний зв’язок на всій території України до 2020 року. Пізніше переоформила ідентифікаційний код мобільної мережі і всі пов’язані з мобільним зв’язком ліцензії «Укртелекому».

Нагадаємо, ТОВ «ЕСУ», українська «дочка» австрійської EPIC, стало власником 92,79% акцій «Укртелекому» за підсумками оголошеного восени 2010 року приватизаційного конкурсу. Вартість покупки склала 10 млрд 575,1 млн грн. Угода закрита в травні 2011 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.