Укртелеком
“Укртелеком” можуть забрати від бізнесменів

Нардеп від “Батьківщини” Сергій Власенко вніс у Раду законопроект, яким пропонується повернути у держвласність компанію “Укртелеком” та низку газових та газорозподільних підприємств.

“Метою даного документу є повернення у державну власність викрадених пакетів акцій у розмірі 92,791% статутного фонду ВАТ “Укртелеком” та 7,013% акцій “Криворіжгазу”, 7,6% акцій “Рівнегазу”, 4,959% акцій “Тернопільміськгазу”, 6,341% акцій “Закарпатгазу”, – йдеться у пояснювальній записці.

У законопроекті також вказується на те, що “Укртелеком” взагалі не підлягав приватизації до проведення необхідних заходів для виділення в окрему структуру органу, який забезпечує надання спеціального зв’язку державним органам в Україні.

Прийняття вказаного законопроекту, на думку його автора, дозволить повернути у національне надбання майно, що було незаконно привласнене, вирішити соціально-економічні проблеми за наслідком державного регулювання тарифів на газ, підвищує матеріальний добробут і якість життя громадян України.

Нагадаємо, в травні 2011 року EPIC через українську дочірню компанію “ЕСУ” викупив у держави 92,79% “Укртелекому” за 10,5 млрд гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.