Anonymous
Anonymous

Кіберзлочинці отримали різні терміни тюремного ув’язнення за атаки на підтримку ресурсу WikiLeaks.

Як повідомляє Associated Press, в Лондоні три учасники хакерського руху Anonymous засуджені за проведення кібератак на PayPal і Visa, здійснених на підтримку WikiLeaks.

Так, 22-річний Крістофер Уезерхед (Christopher Weatherhead) засуджений судом до 18 місяців позбавлення волі, оскільки вважається винним в проведенні ряду кібератак на платіжні сервіси PayPal, MasterCard і Visa, які в 2010 році відмовилися переказувати кошти на рахунки ресурсу WikiLeaks.

Крім того 28-річний Ешлі Роудс (Ashley Rhodes) отримав 7 місяців тюремного ув’язнення за тими ж звинуваченнями, що і Уезерхед, оскільки хакерів визнали спільниками. Пом’якшенню покарання посприяв той факт, що Роудс визнав свою провину.

Третьому учаснику команди Anonymous, 18-річному Джейку Берчоллу (Jake Birchall), причетному до інцидентів, суд поки не ухвалив вирок. За участь у проведенні кібератак на платіжні системи Берчоллу, який визнав свою провину, загрожує 6 місяців тюремного ув’язнення умовно.

Варто нагадати, що своїми діями зловмисники, заарештовані в січні 2011 року, завдали платіжним системам збитки в розмірі $ 5,5 млн. У таку суму було оцінено збитки ресурсів, викликані простоєм а також кошти, витрачені на відновлення і оновлення систем безпеки атакованих ресурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.