Новини світу. 1 січня. У держсекретаря США Хілларі Клінтон виявлений тромб в кровоносній судині в твердій мозковій оболонці, але її життя знаходиться поза небезпекою.

Життя Клінтон знаходиться поза небезпекою
Життя Клінтон знаходиться поза небезпекою

Про це повідомили в понеділок лікарі пресвітеріанського шпиталю в Нью-Йорку, куди днем раніше була доставлена керівник американської дипломатії.

Заява медиків була поширена держдепартаментом США.

За їх словами, у Клінтон був виявлений “сформований тромбоз венозної судини в правій поперечної пазусі твердої мозкової оболонки”. “Це тромб у судині, яка знаходиться в пазусі між мозком і черепом за правим вухом”, – уточнили фахівці, додавши, що нервова система пацієнтки не постраждала, загрози інсульту в даний момент також немає.

Держсекретареві призначено лікування за допомогою антитромботичних препаратів, що розріджують кров. “Як тільки буде визначено, в яких дозах їй потрібні ліки, вона буде виписана з лікарні”, – запевнили лікарі.

“У всіх інших відносинах держсекретар швидко одужує, і ми впевнені, що вона повністю видужає. Вона знаходиться в хорошому настрої, спілкується з лікарями, своєю родиною і співробітниками свого відомства», – Говориться в бюлетені про стан здоров’я Хілларі Клінтон.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.