Новини світу. 2 січня. У Франції в продажу з’явилися комікси про життя пророка Мухаммеда, які були створені авторами сатиричного щотижневого журналу Charlie Hebdo.

Комікс "Життя Мухаммеда"
Комікс “Життя Мухаммеда”

Видання раніше друкувало карикатури на пророка, повідомляється в середу на сайті видання.

Першу частину коміксів “Життя Мухаммеда” можна придбати он-лайн на сайті Charlie Hebdo, його вартість становить 6 євро. Як відзначають автори видання, воно переслідує, в першу чергу, освітні цілі. Автори не ставили собі за мету висміяти пророка, а навпаки, прагнуть розповісти про його життя доступною для читача мовою.

За словами видавця та ілюстратора Charlie Hebdo Стефана Шарбонье на прізвисько Шарб, у створенні коміксу брали участь представники ісламу і це говорить про те, що він не є образливим для почуттів віруючих. На сайті Charlie Hebdo не уточнюється, чи з’явилося аналогічне видання на прилавках французьких магазинів.

Раніше творці Charlie Hebdo вже неодноразово друкували на своїх сторінках карикатури на пророка Мухаммеда, чим викликали обурення віруючих. У 2006 році Charlie Hebdo передрукував карикатури на пророка Мухаммеда, що з’явилися в данському виданні Jyllands-Posten.

У 2012 році в розпал заворушень через фільм “Невинність мусульман” видання опублікувало нову серію карикатур. Шарбонье погрожували смертю, в даний час його постійно охороняють поліцейські.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.