Toyota
Обсяги продажів Toyota збільшилися на 33,7%

Японська автомобілебудівна корпорація Toyota Motor Co. повернула собі статус лідера за обсягом світових продажів за підсумками першого півріччя поточного року.

Згідно з опублікованими даними, обсяги продажів Toyota Motor в січні-червні 2012 року збільшилися в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше на 33,7% і склали 4,97 млн автомобілів.

Як наголошується, такий показник став новим рекордом компанії. Минулий найвищий показник продажів компанії в 4,81 млн автомобілів був зафіксований у 2008 році.

На думку експертів, на зростання продажів вплинули значна активізація ринку в Північній Америці і країнах Азії, а також популярність екологічно чистих автомобілів, що набирає великого попиту.

Нагадаємо, за підсумками 2011 року найбільшої автомобілебудівної компанії в світі стала General Motors (GM), всього через два роки після того, як опинилася на межі банкрутства.

Раніше Toyota Motor Sales опублікувала дані про продажі своїх автомобілів за 2011 рік. Як говориться в офіційному прес-релізі компанії, в 2011 році обсяг продажів впав на 7% в порівнянні з 2010 роком і склав 1,64 млн автомобілів.

Довідка: Toyota Motor Corporation є найбільшим підрозділом Toyota Group і лідером японської індустрії виробництва автомобілів. Була заснована в 1937 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Тоета, штат співробітників досягає 321 тис. чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.