Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Засуджена Юлія Тимошенко відмовляється від зустрічі зі своїм захисником, депутатом парламенту України Сергієм Власенком в кімнаті для побачень. Про це повідомила Державна пенітенціарна служба (ДПтС).

Сьогодні Власенко прибув в харківську лікарню “Укрзалізниці”, пройшов на територію блоку, де знаходиться Тимошенко, і в даний час чекає її в кімнаті для побачень. “Засуджена продовжує відмовлятися від зустрічі з Власенко, незважаючи на те, що співробітники пенітенціарної служби вже кілька разів пропонували Тимошенко зустрітися із захисником”, – підкреслили в ДПтС.

У відомстві також зазначили, що зустрічам Тимошенко з її захисниками ніхто, крім неї самої, не перешкоджає.

 

На наше переконання, дії засудженої Тимошенко є спланованими з метою дискредитації співробітників пенітенціарної служби та подальшого їх звинувачення

, – відзначили в ГПтС.

Дочка засудженої Євгенія Тимошенко заявила, що стан здоров’я її матері погіршується.

Зараз вона знаходиться в душовій кімнаті, вона спить на тапчані, взагалі в нестерпних для сну умовах. Вона так проспала уже багато ночей, тому її стан різко погіршився. Зараз вона не може пересуватися і вставати

, – сказала дочка.

Євгенія нагадала, що її мати “знаходиться в душовій кімнаті з причини свого протесту” і розповіла, що “близько місяця тому вона скаржилася на болі в серці”.

Однак головний лікар лікарні Михайло Афанасьєв стверджує, що Тимошенко почуває себе нормально. “Інформація про те, що вона нібито не може рухатися, а, тим більше, ходити, не відповідає дійсності. У неї задовільний стан і відчуває пацієнтка себе нормально. Сьогодні я особисто з нею спілкувався, вона досить активна, навіть жартувала”, – розповів він.

На його думку, стверджувати весь час про погіршення стану здоров’я екс-прем’єра, як про це пишуть у пресі, як мінімум необ’єктивно. “Судіть самі: пацієнтка вже дев’ятий місяць перебуває в нашому закладі під наглядом медичного персоналу, їй було проведено більше 500 реабілітаційних процедур. Крім того, наші німецькі колеги неодноразово відзначали поліпшення загального стану здоров’я Тимошенко за весь період реабілітації”, – повідомив лікар, додавши при цьому, що Тимошенко продовжує відмовлятися від призначених їй німецькими колегами процедур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.