Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вже три доби відмовляється повертатися в свою палату Центральної клінічно лікарні «Укрзалізниці» в Харкові.

Про це на брифінгу після зустрічі з Тимошенко повідомив журналістам її адвокат Олександр Плахотнюк.

Він підкреслив, що екс-прем’єр продовжує свою акцію громадської непокори з вимогою прибрати цілодобове відеоспостереження, цілодобову охорону у палаті та чоловіків-охоронців.

“Юлія Володимирівна продовжує акцію громадянської непокори. Вона категорично відмовляється заходити в тюремну медичну камеру, в якій досі знаходяться три діючі відеокамери і до цих пір знаходиться караул “, – сказав Плахотнюк.

Він зазначив, що досі пенітенціарна служба не усунула цих порушень закону.

“Замість того, щоб прибрати відеокамери, пенітенціарна служба запропонувала їй металевий тапчан біля санвузла”, – зазначив адвокат.

Він зазначив, що дві доби з початку акції протесту Тимошенко не спала. За словами адвоката, Тимошенко весь час знаходиться в коридорі, іноді переміщується в санвузол. За словами Плахотнюка, Тимошенко єдина в Україні ув’язнена, біля якої цілодобово присутні особистий конвой і за якою цілодобово ведеться відеоспостереження у всіх приміщеннях, в які вона може потрапити.

“Це є незаконним”, – підкреслив адвокат.

Плахотнюк зазначив, що Тимошенко не відмовлялася від медичних процедур. За його словами, медичні процедури не проводилися з початку акції непокори, оскільки в тих умовах, де перебуває екс-прем’єр – в коридорі – їх неможливо проводити. Адвокат зауважив, що в кімнаті для проведення процедур також встановлено відеоспостереження, відповідно, в таких умовах Тимошенко відмовляється їх проводити там.

Адвокат підкреслив, що Тимошенко не бореться за особисті права, а “вимагає виконання закону для себе та інших громадян”. За словами Плахотнюка, Тимошенко вже третю добу не дає себе обшукати.

“Юлія Володимирівна своїми діями показує, що може боротися з владою”, – зазначив він.

Нагадаємо, 8 січня Тимошенко заявила, що починає акцію громадянської непокори. У відкритому листі на ім’я Президента України Віктора Януковича, оприлюдненому адвокатом екс-прем’єра Сергієм Власенком, Тимошенко вказує на узурпацію влади Януковичем і проведення в Україні політичних репресій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.