суд
Суд стягнув з «АероСвіту» 42 млн грн боргу за послуги

Господарський суд Київської області стягнув з авіакомпанії «АероСвіт» на користь державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» понад 42 млн. грн. заборгованості по сплаті аеропортового збору та плати за надані послуги.

Про це повідомляє офіційний сайт Генпрокуратури.

Нагадаємо, 29 грудня 2012 Господарський суд Київської області відкрив провадження у справі про банкрутство компанії «АероСвіт» за заявою самого авіаперевізника. Розмір боргу авіакомпанії перед кредиторами за станом на 27 грудня 2012 становив 4,27 млрд грн.

«АероСвіт» роз’яснив, що звернення авіакомпанії до Господарського суду Київської області з заявою про порушення справи про банкрутство направлено на запуск процедури санації, відновлення платоспроможності та забезпечення виконання зобов’язань перед кредиторами в повному обсязі.

Авіакомпанія «АероСвіт» з 10 по 16 січня 2013 організувала для вивозу пасажирів 34 додаткових рейси (OW), якими було перевезено 2500 пасажирів до/з Праги, Тбілісі, Астани, Баку, Софії, Ларнаки, Єревана, Калінінграда та Мінська.

Рейси виконувалися авіакомпаніями «АероСвіт», «Роза вітрів» і «Міжнародні авіалінії України» (МАУ).

«АероСвіт» продовжить виконання власних регулярних польотів до Нью-Йорка, Бангкока, Пекіна, Ташкент, Дніпропетровськ та Івано-Франківськ, а також до 23 січня – в Хошімін і Гоа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.