Смартфони
Смартфони

У сучасному світі найбільш небезпечними джерелами з розповсюдження зарази є смартфони. Незважаючи на те, що люди продовжують думати, що найбільша кількість бактерій розмножується в туалеті і громадських місцях, дослідження американських вчених довело, що це не так.

З винаходом комп’ютера заразитися вірусною інфекцією можна від дотику з клавіатурою і мишкою, причому неважливо вдома або в громадському місці.

Дослідження знайшло 56 видів інфекцій на сотні телефонів. На половині з досліджуваних телефонів вчені знайшли 2700-4200 штук кишкової палички. Для розлади травлення достатньо всього лише 10 таких паличок у вашому організмі. Серед всіх інфекцій найбільш поширеними виявилися грип, очні інфекції та інфекції, що провокують діарею.

Причиною цього явища є недотримання правил гігієни. Особливо небезпечними вчені вважають смартфони, які використовуються людьми скрізь – удома, на роботі, на тренуванні. Крім того, люди часто кладуть свої ґаджети в місця, де раніше були хвороботворні мікроби. Смартфони – це головні джерела зарази і лідери серед переносників, тому що використовуються в районі вух і рота. Справа в тому, що ми створюємо гарне середовище проживання для мікробів, торкаючись до сенсорного екрану пальцями. Для того щоб якось знезаразити свій телефон, достатньо його просто щодня протирати спеціальним засобом.

Виходячи з того, наскільки небезпечний світ, лікарі радять щорічно робити повне обстеження організму, а при наявності паразитів в організмі проходити процедуру цеппінг, яка допомагає від них позбавитися. Лікарі також постійно нагадують про дотримання правил гігієни.

а матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.