Новини світу. 3 січня. Володимир Путін підписав указ про прийняття до громадянства Російської Федерації Жерара Депардьє.

Жерар Депардьє
За останні 45 років Депардьє заплатив 145 млн євро в якості податків у Франції

Текст указу розміщено на офіційному сайті глави російської держави.

“Відповідно до пункту” а “статті 89 Конституції Російської Федерації задовольнити заяву про прийом в громадянство Російської Федерації Депардьє Жерара Ксавьє, народженого в 1948 році у Франції“, – йдеться в указі.

20 грудня Володимир Путін дав зрозуміти, що готовий позитивно вирішити питання про надання Депардьє російського паспорта.

“У Росії дуже хороші відносини з Францією, і ми ними дуже дорожимо”, – заявив президент РФ на своїй великій прес-конференції. Він висловив сподівання, що “ніякі рішення в цій сфері не вплинуть на наші відносини”. За словами Путіна, “високопоставлені чиновники Франції не хотіли образити Депардьє, і це, швидше за все, просто прикре непорозуміння”. Однак, як відомо, “художника легко образити”.

Депардьє заявляє, що є “людиною світу”, продовжив Путін. “У нас з ним склалися дуже добрі стосунки”, – підкреслив президент. При цьому глава держави висловив переконання, що Депардьє “вважає себе французом, і він переживає зараз нелегкі часи”.

Відповідаючи конкретно на поставлене запитання, Путін заявив, що якщо Депардьє “захоче мати посвідку на проживання або російський паспорт, то можна вважати, що питання вже вирішено позитивно”.

У грудні Депардьє оголосив про відмову від французького громадянства після того, як прем’єр-міністр Франції назвав його рішення про зміну місця проживання “жалюгідним, гідним презирства вчинком”. За словами актора, за останні 45 років він заплатив 145 млн євро в якості податків у Франції і ніколи не ухилявся від своїх зобов’язань перед державою.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.