Новини шоу-бізнесу. 6 січня. Переможцем X-Factor 3 зезону стала Аїда Ніколайчук.

Аїда Ніколайчук
Аїда Ніколайчук

У фінал X-Factor 3 сезону пройшли двоє підопічних продюсера Ігора Кондратюка, а саме: Євген Литвинкович та Аїда Ніколайчук, яка й здобула перемогу.

Аїда Ніколайчук відкрила у собі ще з раннього дитинства талант до музики. У першому класі вона брала участь у хорі і була там солісткою. З цього, власне, і починається кар’єра  Аїди Ніколайчук, як співачки.

У 2011 році на доборі конкурсантів в Одесі, під час виступу Аїди Ніколайчук,  в журі стався казус. Двоє його учасників – Ігор Кондратюк і Серьога – ніяк не могли повірити, що вони чують живий голос дівчини, а не фонограму, на яку “накладений” особливий ефект, що обрамлює  голос. Вони перервали виступ Аїди і попросили її  заспівати без супроводу, a’capello.


Щодо особистого життя переможниці X-Factor 3 сезону, то Аїда знаходилася протягом багатьох років  у щасливому шлюбі, має сина. Але, у житті трапляється, що навіть велика любов і почуття в якийсь момент охолоджуються. Вона змушена була розлучитися зі своїм чоловіком, хоча вони і зараз продовжують підтримувати гарні стосунки.

Освіта: Професійний ліцей технології та дизайну, кравець жіночого одягу.

Діяльність: не працює, займається сином і коханою людиною.

Інтереси/хобі: музика, спів, малювання, мотоцикли.

Речі, які завжди з Аїдою: телефон, дзеркальце, плеєр.

Улюблена музика: Beyonce, Donkeyboy, Coldplay, Sia Fuorler, De-Phazz, Air, Zero7, Dead Can Dance, Late Night Alumni, «Пікнік», Найк Борзов.

Раніше, коли Аїду запитували про те, куди вона витрать 2 млн. гривень у разі виграшу X-Factor 3 сезону, вона відповіла, що витратить на власний розвиток, на родину, а частину грошей вкладе в справу, про яку знають тільки близькі люди.

Що ж, тепер вона сміло може реалізовувати все задумане.


NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.