банк «Україна»
банк «Україна»

Національний банк оголосив про пошук нового керуючого активами збанкрутілого 12 років тому комерційного банку «Україна».

Про це йдеться в офіційному повідомленні регулятора, опублікованому в газеті «Урядовий кур’єр».

Згідно з повідомленням, Нацбанк планує до 1 квітня 2013 провести конкурс для юридичних осіб, які візьмуть в управління непродані активи банку «Україна» для продовження процедури ліквідації банку та погашення заборгованості перед кредиторами за рахунок отриманих активів.

До участі в конкурсі, йдеться у повідомленні, допускаються банки, що надають послуги довірчого управління, та юридичні особи, які здійснюють професійну діяльність у сфері аудиторських, юридичних, консультаційних або фінансових послуг.

Основними умовами для участі у конкурсі є потенційний термін довірчого управління не менше трьох років, наявність кваліфікованих фахівців, відсутність конфлікту інтересів, невисока вартість послуги та своєчасна подача повного пакета документів у НБУ. В даний час ліквідатором банку «Україна» є компанія «Торнадо».

Довідка. Процедура ліквідації банку «Україна» триває з 2001 року на підставі постанови Національного банку про відкликання ліцензії та ліквідації. Первісним ліквідатором банку було Державне агентство з питань банкрутства. Компанія «Торнадо» здійснює управління активами банку «Україна» у відповідності з рішенням Нацбанку від 14 жовтня 2008 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.