Закордонний паспорт
Закордонний паспорт

Проблем і затримок в оформленні паспортів громадянина України для виїзду за кордон немає, повідомляє прес-служба Державної міграційної служби України у вівторок.

У прес-службі зазначили, що Державної міграційної служби України почали оформлення документів з 2 січня 2013 року.

«У кінці 2012 року Міграційної службою України проведені всі необхідні підготовчі заходи, пов’язані з передачею від МВС України функції з оформлення закордонних паспортів», – говоритися в повідомленні.

Зокрема, передана необхідна документація, обладнання, за передбаченими законодавством заходів щодо закупівлі бланків, здійснена підготовка фахівців та інші дії.

Разом з тим в повідомленні прес-служби наголошується, що в перших числах січня мали місце поодинокі випадки незначних (до 3 днів) затримок у видачі документів за заявами, оформленим 1.01.2013, пов’язаних з технологічними процесами передачі справ від МВС до Державної міграційної служби України .

«На сьогодні підрозділи міграційної служби приймають заяви громадян на оформлення документів для виїзду закордон, в тому числі і на термінове (до 10 днів) оформлення, а також видають паспорти за заявами, поданими в 1.01.2013 в підрозділи МВС. Також в штатному режимі продовжується процес виготовлення і відвантаження готових документів в усі області України», – підкреслили в прес-службі області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні знову спостерігаються проблеми з видачею закордонних паспортів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.