Міжнародні авіалінії України
Міжнародні авіалінії України

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» оголосила про початок продажів квитків з початку літньої навігації 2013 року на ряд нових для компанії міжнародних напрямків, якими до останнього часу оперувала авіакомпанія «АероСвіт“.

Згідно з повідомленням МАУ, з 31 березня будуть запущені нові щоденні рейси з Києва до Варшави, Калінінграда, Вільнюс і Прагу.

Крім того, з 1 квітня будуть запущені рейси в Стокгольм, з 2 квітня – в Копенгаген, які будуть виконуватися п’ять разів на тиждень. Крім цього, чотири рази на тиждень з 1 квітня МАУ виконуватиме рейси в Афіни.

Авіакомпанія з 27 квітня по суботах також буде здійснювати польоти по маршруту Київ-Салоніки і три рази в тиждень – в Батумі, а з 21 травня – в Нижньовартовськ тричі на тиждень.

Ціни на переліт в обидва боки з урахуванням всіх зборів, згідно з повідомленням, складуть: до Варшави – від 1744 грн, Калінінград – від 2344 грн, Вільнюс – від 3120 грн, Прагу – від 3456 грн, Стокгольм – від 2256 грн, Копенгаген – від 2304 грн, Афіни – від 3520 грн, Салоніки – від 3560 грн, Батумі – від 2920 грн, Нижньовартовськ – від 4144 грн.

Як повідомлялося, авіакомпанія «АероСвіт», раніше заявляла про обслуговування 80 міжнародних маршрутів, з 11 по 14 січня буде виконувати польоти лише в Україні та за п’ятьма далеко-і середньомагістральних маршрутах за кордон, пояснюючи таке рішення програмою реструктуризації діяльності.

Зокрема, «АероСвіт» продовжить обслуговування далекомагістральних маршрутів до Пекіна, Нью-Йорк, Хошиміну, Бангкок і Гоа, а скорочена мережа міжнародних середньомагістральних рейсів в найближчі чотири дні буде включати повітряні лінії Київ – Москва, Київ – Санкт-Петербург, Київ – Стамбул , Одеса – Стамбул і Київ – Ташкент, а оперування на решті міжнародних середньомагістральних повітряних лініях компанія припинила з 11 січня до 00:00 15 січня 2013 року.

«АероСвіт» відзначав, що реструктуризація передбачала значне скорочення витрат авіакомпанії, корекцію маршрутної мережі, підвищення операційної ефективності і поступовий вихід із зони збитковості.

«Міжнародні авіалінії України» засновані в 1992 році. 100% акцій компанії знаходяться у приватній власності. Флот МАУ складається з 19 середньомагістральних літаків Boeing-737. Авіакомпанія з’єднує Україну з 40 столицями і ключовими містами Європи, Азії, Африки та СНД, забезпечуючи також стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів у більш ніж 3000 інших міст світу.

МАУ виконує близько 700 міжнародних і внутрішніх рейсів на тиждень. Базовим аеропортом МАУ є міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.