Залізничні квитки
Залізничні квитки за паспортами

Міністерство інфраструктури має намір найближчим часом завершити процедуру впровадження продажу залізничних квитків за паспортами, перервану через формування нового Кабінету міністрів.

Про це на брифінгу в середу повідомив міністр інфраструктури Володимир Козак.

«Процес (впровадження продажу квитків за паспортами – ред.) Був практично завершений, але в зв’язку з новим Кабінетом міністрів узгодження всіх міністерств і відомств пішло по новому», – сказав він.

При цьому Козак зазначив: «Міністерство інфраструктури і надалі стоїть на цій позиції і буде найближчим часом це впроваджувати в життя».

Нагадаємо, Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») планувала повернутися до практики продажу іменних залізничних квитків з метою попередження спекуляцій з початку 2013 року. При цьому планувалося, що купити квиток на поїзд можна буде за наявності документа, що посвідчує особу – паспорта (внутрішнього або закордонного), водійського посвідчення, військового або студентського квитка.

Нагадаємо, що в листопаді 2007 року  «Укрзалізниця» скасувала продаж квитків за паспортами або іншими документами, що засвідчують особу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.