Куріння
Хочеш довше жити, то кидай курити!

У жінок, які кинули палити після 40, тривалість життя всього на 1 місяць вище середньої. А ось жінки, що кинули до 30, продовжили життя на 10 років. Такі дані представили вчені з Оксфордського Університету.

Раніше вважали, що куріння скорочує життя всього на 4 роки.

Новий висновок був зроблений за результатами недавнього дослідження, в якому брало участь більше 1 мільйона жінок. Однак Річард Пето, керівник групи дослідників, говорить, що це твердження відноситься не тільки до жінок, але і чоловіків.

Підвищений ризик ранньої смерті вчені пов’язують з проблемами серцево-судинної системи і ракових захворювань, які тісно пов’язані з курінням.

Вчені також кажуть, що якщо кинути палити до 30 років, це ще не означає, що потрібно взагалі починати курити в молодості. Навіть невеликий проміжок часу, що курить людина, вже завдає значної шкоди здоров’ю.

Ранні дослідження показали, що палити вранці набагато небезпечніше, ніж увечері. Так, сигарета протягом перших 30 хвилин після пробудження, збільшує ризик виникнення раку легенів у два рази.

На думку вчених, люди, які кинули палити, повинні не тільки радіти з того, що змогли залишити цю згубну звичку в минулому, але й звернутися до лікаря. Похід в лікарський центр, а саме в центр детоксикації, необхідний для того, щоб пройти процедуру очищення організму. Тютюновий дим, нікотин, не тільки отруюють під час паління, але і затримуються надовго в організмі людини, отруюючи її життя навіть після того, як вона кинув курити. Саме тому, потрібно проходити процедуру детокс, яка очищає організм від накопичених шкідливих речовин. Тільки завдяки цій процедурі можна зміцнити імунну систему і продовжити собі життя.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.