Північна Корея
Канібалізм в Північній Кореї

“Згідно з повідомленнями з ураженої голодом держави-парії, Північної Кореї, один чоловік був розстріляний після того, як убив двох своїх дітей, щоб з’їсти їх”, – пише The Independent.

Приховуваний владою голод в сільськогосподарських провінціях на південь від Пхеньяну вже убив 10 тисяч людей, і існують побоювання, що канібалізм пошириться по всій країні, повідомляє автор статті.

Новинне агентство Asia Press, що базується в Японії, стверджує, що група “цивільних журналістів” всередині країни, зафіксувала цілий ряд жахливих подій, оповідає журналіст.

Поки його дружина була відсутня у справах, він вбив старшу дочку і сина, який це бачив. Коли дружина повернулася, чоловік запропонував їй їжу, сказавши:” У нас є м’ясо”. Але дружина, підозрюючи недобре, повідомила про це в міністерство громадської безпеки, що привело до виявлення частин тіл їхніх дітей під дахом

, – повідомляє подробиці інциденту автор статті.

Був випадок, коли чоловік був заарештований за те, що розрив могилу свого онука і останки спожив у їжу

, – інформував інше джерело.

На цьому тижні Північна Корея відновила протести проти санкцій, погрожуючи війною своїм сусідам, відзначає автор. “Якщо південнокорейський маріонетковий режим прийме пряму участь в так званих “санкціях” ООН, то будуть прийняті серйозні фізичні відповідні заходи”, – наводить офіційну заяву держави видання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.