Хороший настрій
Хороший настрій допомагає схуднути

Процес схуднення – це досить тривалий час, саме тому дієтологи радять налаштуватися психологічно, щоб легше було перенести труднощі в обмеженні. Хоча, якщо розібратися, то це обмеження шкідливої ​​їжі (фастфуд, газованої води, цукерків і т.д.), а без такої їжі можна жити цілком нормально.

Корисна та здорова їжа досить смачна, просто деякі припускають, що дієта – це повна відсутність їжі, або її заміна, наприклад, морквою, капустою і т.д. Насправді, це частково вірне твердження, адже ту ж капусту і моркву можна подати на стіл в дуже красивих і смачних, а головне корисних страв.

Позбавляючи себе радощів смачної, але шкідливою їжі, потрібно знайти інший спосіб задовольняти свої маленьких радостей, оскільки задоволення – це дуже важливий момент у житті кожної людини. Психологи пропонують, наприклад, за місяць стійкою дієти винагородити себе приємною дрібницею. А після того, як буде досягнуто максимальний результат, то можна відправитися в захоплюючу подорож по магазинах, ну або хто, що любить.

Важливим моментом в процесі схуднення є позитивний настрій. Тим більше, є привід радіти – мінус пара кілограм. Депресія при дієті тільки погіршує ситуацію, тому потрібно завжди бути в гарному настрої. Недарма, останнє дослідження, проведене американськими вченими довело, що депресія серед населення призводить до ожиріння. Дослідження проводилося протягом 5 років. Учасники реєстрували зміни маси тіла і рівень депресії. У результаті вчені провели аналіз, який показав, що люди, що знаходилися в затяжній депресії, демонстрували сталу надбавку у вазі.

Так, вчені прийшли до висновку, що для лікування ожиріння потрібна не тільки дієта, але послуги психолога, наприклад, процесинг, який зможе усунути розлади в емоційній сфері.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.