аеропорт, негода
негода в Європі

21 січня через снігових завалів і обмерзання злітно-посадочних смуг аеропорт Франкфурта оголосив про скасування 200 польотів.

Відзначимо, 20 січня в різних аеропортах Німеччини з тих же причин були скасовані 445 польотів.

Також хаос із повітряним рухом у Франції й Британії, що його причиною стали сильні снігопади, за прогнозами, триватиме і в понеділок.

Зокрема, французька компанія Air France повідомила, що лише трохи більше половини її рейсів на короткі і середні відстані буде здійснено з двох паризьких летовищ – Руассі та Орлі у перший день тижня, хоча й пообіцяла, що всі дальні рейси відбудуться.

У Лондоні представники летовища Хітроу заявили, що його потужності у понеділок буде зменшено на 10 відсотків, що означає скасування 130 рейсів. Це дещо менше, ніж 300 рейсів, скасованих у неділю.

Всі рейси з лондонського аеропорту Сіті було відкладено, коли у неділю довелося закрити злетно-посадкову смугу.

Також довелося закрити летовище у Бірмінґемі для чищення снігу.

Синоптики обіцяють сніг у Британії протягом усього тижня.

Погані погодні умови спричинили безлад і на британській залізниці. Євростар, що з‘єднує Лондон із Парижем і Брюсселем, повідомив про значні запізнення потягів через вимушені обмеження швидкості. Аналогічні проблеми виникли й в інших компаній. Деякі з них запровадили новий, скорочений, розклад на понеділок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.