Солодка газова вода
Солодка газова вода

Надмірне вживання солодкої газованої води призводить не тільки до ожиріння, але й до остеоартрозу колінного суглоба. Цей вид остеоартрозу є найпоширенішим серед дегенеративно-дистрофічних захворювань. Остеоартроз колінного суглоба турбує близько 6 мільйонів осіб літнього віку.

До такого висновку прийшли лікарі з жіночої лікарні Брігхем в Бостоні. Фахівці провели діагностику організму 2149 чоловік, у них було діагностовано саме це захворювань. Згідно зі спостереженнями лікарів, чим більше люди пили газовану воду, тим швидше відбувався розвиток хвороби. Потрібно відзначити, що в групі ризику знаходилися в основному чоловіки худорлявої статури.

Автор дослідження стверджує, фактор, що газована вода впливає на розвиток остеоартрозу, можна додати до вже відомих. Так, причинами цього захворювання вважаються ожиріння, старіння і стрес. Нове дослідження допоможе краще скорегувати харчування для хворих.

На самому початку експерименту лікарі зробили аналіз частоти вживання газованої води хворими. Потім вони обстежували організм хворих раз на рік протягом 4 років. При обстеженні враховувалися всі чинники, що впливають на розвиток хвороби. В кінці дослідження, вчені зробили висновок, що газована вода прискорює процес. Так, у чоловіків, які вживали газовану воду майже кожен день, уражена область збільшилася в середньому на 0,59 мм.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.