Сльози, око, біль
Душевний біль породжує фізичний

Американськими вченими було виявлено, що душевний і фізичний біль обробляються в загальній області мозку, іншими словами, чинять один на іншого величезний вплив.

Всі отримані результати повідомляють, що люди, які почуваються щасливими і потрібними, до болю набагато терпиміші та навпаки. Більше того, почуття нерозуміння може заподіювати саме по собі фізичний біль. Необхідно відзначити крім того, що це ж відноситься до розлучення. Саме дана процедура викликає і душевний біль, і фізичний.

Учасникам дослідження запропонували з 10 людських якостей обрати дві, на їхню думку, найбільш притаманні їм, та дві, що описують їх найкращим чином. Потім їх попросили говорити з незнайомцем, а потім описати свої почуття щодо незнайомця, а також дізнатися, що той про них думаю. Деякі учасники у власних судженнях збігалися зі співрозмовником, в інших випадках ні. З’ясувалося, що ті, хто невірно про себе судять, не можуть терпіти біль.

Дослідники зробили припущення, що почуття взаємного нерозуміння буває схоже на відчуття загрози, що перебільшує чуттєве сприйняття, при цьому викликаючи біль. Отже, можна зробити висновок, що невпевненість в силах і собі може мати негативні наслідки для психологічне, а також для фізичне здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.