Deutsche Bank
Deutsche Bank

Найбільший фінансовий інститут Німеччини Deutsche Bank в четвертому кварталі 2012 року у зв’язку з низкою скандалів, судових позовів та реструктуризацією поніс величезні збитки, які оцінюються приблизно в 2,15 млрд євро. Про це повідомили сьогодні в банку, штаб-квартира якої розташовується у Франкфурті-на-Майні.

Аналітики прогнозували, що фінінститут зазнає втрат, проте очікували, що вони будуть значно менших масштабів. Чистий прибуток Deutsche Bank за підсумками минулого року склала лише 700 млн євро, що на 3,6 млрд євро менше, ніж у 2011 році (4,3 млрд євро).

Тільки відкриті судові розгляди обійшлися установі, яка звинувачується, зокрема, в маніпуляціях процентними ставками, в четвертому кварталі приблизно в 1 млрд євро. У середині грудня 2012 року в штаб-квартирі найбільшого фінансового конгломерату Німеччині пройшли обшуки у справі в ухиленні від сплати податків і відмивання грошей.

Збитки також зв’язуються з масштабною реструктуризацією, в рамках якої керівництво Deutsche Bank планує провести скорочення співробітників і зменшити бонусні виплати топ-менеджерам. За рахунок цих та інших заходів банк має намір домагатися щорічної економії в розмірі 4,5 млрд євро до кінця 2015 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.