Project Ophelia
Project Ophelia

Компанія Dell представила ультракомпактний пристрій для доступу до “хмари” Project Ophelia. По суті, це маленький комп’ютер на базі Android, габарити якого можна порівняти із звичайною “флешкою”. Пристрій підключається до телевізора або будь-якого іншого монітору по USB-порту. Вихід новинки запланований на першу половину 2013 року.

Пристрій дозволяє користувачам миттєво перетворювати будь-який дисплей в гнучкий і надійний тонкий клієнт для роботи, спілкування з колегами, створення демонстрацій і презентацій. Всі ці можливості реалізовані в пристрої розміром трохи більше USB-флешкарти, живлення якого здійснюється від монітора; пристрій зручно носити в кишені.

У Project Ophelia встановлено два модулі: Bluetooth і Wi-Fi. Перший використовується для підключення периферії (клавіатури і мишки), а другий – для підключення до бездротової мережі. Інші характеристики пристрою не уточнюються, але відомо, що на нього буде встановлена ​​операційна система Android версії 4.1 (Jelly Bean) з “планшетним” інтерфейсом.

До зовнішнього дисплею кишеньковий комп’ютер підключається по інтерфейсу Mobile High-Definition Link (MHL). Головний недолік пристрою в тому, що цей стандарт підтримують далеко не всі сучасні HDTV-телевізори. MHL “розуміють”, наприклад, лише деякі моделі дисплеїв Dell.

За матеріалами Вести.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.