iphones
Градація версій iPhone

Директор з маркетингу Apple Філ Шіллер спростував чутки, що ширилися ЗМІ з посиланням на анонімні джерела про те, що компанія розробляє дешевшу версію смартфона iPhone для ринків країн, що розвиваються за ціною від 99 до 149 доларів. Про це “яблучний” топ-менеджер заявив китайській газеті Shanghai Evening News.

“Це не той напрямок, в якому ми хочемо розвивати наші продукти”, – сказав він. Шіллер також зазначив, що Apple контролює близько 20% ринку смартфонів, але при цьому отримує близько 75% всього прибутку на цьому ринку внаслідок високої маржинальності iPhone.

Китайська газета, втім, вважає, що Шіллер спростував лише інформацію про створення версії смартфона з дешевих компонентів, тобто смартфона для стартового цінового сегменту, в якому зазвичай продаються дешеві, але не завжди якісні пристрої. Слова Шіллера ще не означають, що Apple не працює над створенням менш дорогої моделі iPhone, пише газета.

Чутки, що Apple збирається випустити зменшену і здешевлену версію iPhone, з’являються регулярно, але вони досі не знайшли офіційного підтвердження. До цих пір замість створення бюджетного iPhone Apple просто знижувала ціни на застарілі версії смартфона – так що, можна вважати, що “дешеві версії” iPhone існують і зараз.

Так, після презентації iPhone 5 в минулому році виробництво двох попередніх поколінь iPhone не було згорнуто – смартфони залишилися на ринку і продаються за зниженими цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.