iPad
iPad

5 лютого компанія Apple почне продажі нових модифікацій повнорозмірних планшетів iPad із вбудованою пам’яттю об’ємом 128 Гбайт.

Як говориться в повідомленні прес-служби Apple, нові модифікації iPad із 128 Гбайт будуть коштувати на американському ринку $ 799 за версію тільки з Wi-Fi і $ 929 – за модель, додатково оснащену стільниковим модулем для передачі даних в LTE-мережах.

Варто відзначити, що остання модифікація стане найдорожчим iPad за весь час існування цього пристрою – раніше ціна планшета в США не перевищувала $ 829.

Відзначимо, що заявлений обсяг доступної пам’яті вдвічі більше, ніж максимальна пам’ять, доступна в iPad на даний час. Так, планшетні комп’ютери iPad випускаються з пам’яттю об’ємом 16, 32 і 64 Гбайт з 2010 року, коли почалися продажі моделі першого покоління.

В даний час більшість мобільних пристроїв мають максимум 64 Гбайт пам’яті. Поодинокі винятки становлять планшети на базі системи Windows 8 Pro, однак ці гаджети істотно відрізняються від своїх Android-і iOS-побратимів. Сама Windows 8 вимагає для розміщення більше дискового місця, ніж мобільні платформи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.