Американські вчителі
Американські вчителі вчаться стріляти

Американські вчителі та вихователі дитячих садків врахували сумний досвід подій в містечку Ньютаун, де 20-річний американець розстріляв 26 чоловік, і сотнями записуються на курси стрільби.

Шоковані трагічними подіями вчителя, як вважає один із засновників організації зброярів штату Огайо Buckeye Firearms Association (BFA) Джеральд Валентино, хочуть бути в змозі захистити своїх учнів у випадку розвитку Ньютаунскького сценарію навіть ціною власної кар’єри, тому й повинні позитивно ставитись до того, аби мати зброю в класі. У ряді штатів наявність стрілецької зброї в класах неприпустимо, підкреслюється в статті, в Огайо ж кожна школа сама вирішує, чи може вчитель вести урок з пістолетом в кобурі.

На триденні інтенсивні курси, які навчать будь-якого охочого вести себе в подібній ситуації, вже записалися 900 жителів штату. А на безкоштовні курси для вчителів у штаті Техас вже і не записатися – число охочих отримати право на приховане носіння стрілецької зброї вже давно перевищила кількість місць. Тому організатори, як підкреслює видання, планують проводити додаткові заходи щодо навчання вчителів азам стрілецької справи, адже саме вони виявляються першими на місці подібних подій. Аналогічні курси для викладачів, створюються, в тому числі, і поліцейськими академіями, організовуються і в інших американських штатах.

Тим часом супротивники подібних нововведень вважають, що все це буде відволікати вчителів від навчання дітей, і продовжують наполягати на посиленні зброярського законодавства.

За матеріалами Handelsblatt

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.