АероСвіт
«АероСвіт» знову скасовує рейси

Авіакомпанія «АероСвіт» (Київ) в четвер скасувала низку рейсів в/з Києва.

Згідно з даними онлайн-табло міжнародного аеропорту «Бориспіль», на виліт скасовані рейси в Одесу, Сімферополь, Мінськ, Стокгольм, Донецьк, Пекін, Варшаву, Ташкент і Тель-Авів.

У свою чергу, на прибуття скасовані рейси з Одеси, два з Сімферополя, з Тель-Авіва, Мінська і Донецька.

Як повідомлялося, «АероСвіт» в середу, 9 січня, заявив про намір повернути в експлуатацію літаки, необгрунтовано затримані в ряді зарубіжних аеропортів.

«В даний час створюються штучні перешкоди поверненню в експлуатацію літаків, зупинених в ряді зарубіжних аеропортів, і поновленню регулярності польотів компанії», – повідомила компанія.

Раніше авіаперевізник повідомив про вимушену скасування низки рейсів через призупинення обслуговування в деяких аеропортах, зокрема, у Варшаві, Стокгольмі, Копенгагені та Тель-Авіві, що, в свою чергу, обмежило його можливості по забезпеченню своєчасного виконання рейсів в інших напрямках.

Як відзначав «АероСвіт», рішення адміністрацій деяких аеропортів і хендлінгових компаній були викликані побоюваннями щодо припинення українським перевізником оперування та розрахунків за надане обслуговування у зв’язку з його зверненням до суду з приводу порушення справи про банкрутство. У зв’язку з цим авіаперевізник направив всім контрагентам письмове повідомлення про намір продовжити оперування та виконання поточних зобов’язань.

«АероСвіт» заснований в 1994 році. Базується в міжнародному аеропорту «Бориспіль» (Київ). Обслуговує 80 міжнародних маршрутів до 34 країн, у тому числі сім трансконтинентальних безпосадкових повітряних ліній. Оперує флотом у складі 28 повітряних суден виробництва компанії Boeing, включаючи вісім далекомагістральних Boeing 767 і 20 середньомагістральних Boeing 737. Також використовує літаки перевізників-партнерів Airbus 320/321, Embraer 145, Embraer 190 і ATR-72.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.