Новини здоров’я. 3 січня. Як показали дослідження, в депресії знаходиться все більше і більше людей.

Чверть опитаних співробітників воліють приховувати свій психічний стан від роботодавця
Чверть опитаних співробітників воліють приховувати свій психічний стан від роботодавця

Європейська асоціація досліджень депресії (EDA) стурбована тим, що співробітники компаній часто впадають у депресію, а найгірше те, що вони при цьому продовжують працювати і займатися своїми обов’язками на роботі.

Дослідники провели спеціальне опитування близько 7 тисяч респондентів з різних європейських країн. Результати аналізу показали, що в середньому у кожного п’ятого фахівця депресія. Серед європейських країн перше місце займає Великобританія, виявилося, тут від депресії страждають 26% співробітників. Останнє місце зайняли жителі півдня, виявилося, що серед співробітників з Італії тільки у 12% працівників депресивний стан.

Дослідники відзначають, що чверть опитаних співробітників воліють приховувати свій психічний стан від роботодавця. Третя частина боїться, що від депресії постраждає професійна діяльність. 61% німців з депресією не виходять на роботу через свій стан. Серед датчан і британців подібних людей 60 і 58% відповідно. А от у Туреччині цих людей всього 25%.

Причинами стресу можуть бути зміна ритму життя, постійна суєта великих міст, соціальні кризи, розлад у сімейних відносинах або нестабільність на роботі. Стрес здатний завдати величезної шкоди нервовій системі, але, як правило, гострий стан триває приблизно 3-4 дні, після чого проходить. Коли людина постійно виявляється в таких ситуаціях, що провокують стрес, її нервова система дає збій, так виникає депресія.

Психологи вже оцінювали вартість депресії в 92 мільярди євро – цю суму Євросоюз втрачає щорічно, а все через те, що люди страждають від депресій.

Потрібно відзначити, що показник поширеності хвороби щорічно збільшується на 0,6% у розвинених країнах, і на 0,2% в країнах, що розвиваються. Скоро депресія може стати головною причиною смертності після серцево-судинних захворювань. Для того щоб не піддавати своє здоров’я і життя ризику, лікарі рекомендують час від часу звертатися за консультацією до психотерапевта і проходити процедуру процесинг.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.