Новини здоров’я. 12 грудня. Інтерес чоловіка ніяк не вислизне від жіночої уваги: якщо вона не побачить ознак зацікавленості або не почує зізнань у коханні, то… пронюхає.

чоловік
Мозок дівчат по-різному реагував на два типи зразків поту

Запах чоловічого поту може підказати жінці, чи відчуває чоловік інтерес по відношенню до неї, або ж він повністю до неї байдужий.

Виявляється, в залежності від настрою чоловіка запах його поту може змінюватися. Причому жінки здатні вловлювати зміни в настрої чоловіків по запаху їх поту – це змогли довести експериментально вчені з Техасу (США).

Фахівці з університету Райса (Rice University) давали молодим дівчатам понюхати два різновиди чоловічого поту, зібраного в спеціальні підкладки. Перший – звичайний – був отриманий під час перегляду чоловіками навчальних відеофільмів. Другий – «еротичний» – був виділений під час перегляду відео еротичного змісту.

В той час коли дівчата оцінювали зразки, вчені реєстрували активність головного мозку учасниць. У результаті з’ясувалося, що їх мозок по-різному реагував на ці два типи зразків поту – хоча дівчата і не помічали цього.

Так, «еротичний» піт і «звичайний» стимулювали активність різних відділів головного мозку. З цього вони зробили висновок, що жінки на підсвідомому рівні можуть відрізнити співрозмовника, якому вони подобаються, від абсолютно незацікавленого чоловіка.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.